I tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Hodnocení obchodu

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Rychlý kontakt

Prodejna

Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Objednávky přijímáme přes e-shop, mailem i telefonicky.

tel: +420 792 307 776

obchod@zahradni-svet.cz

 


28. 07. 2017 | Bleskovky

Dovolená od 31.7. do 4.8.

Oznámení o dovolené

Z důvodu dovolené je od 31.7. do 4.8. kamenná prodejna s provozovnou uzavřena. E-shop je v provozu a téměř nic se pro vás nemění. Objednávky rádi přijmeme a vaše vybrané zboží můžete mít doma nebo ve firmě - pouze budeme objednávky řešit ihned po víkendu - tedy 7.8. Děkujeme za pochopení.

Doporučení

Naše zkušenost je taková, že návštěvníci běžně nakupují zahradní nábytek, zboží určené dětem a zahradní židle, křesla, stoly a lavice z teaku přibližně 5-14 dní po shlédnutí jakéhokoliv produktu ze sortimentu Zahradni-Svet.cz. Víme, že porovnáváte parametry produktů a že občas si pouze chcete ujasnit, co vlastně chcete. Můžete se tedy chovat jako doposud - vybírat (pak se vás toto oznámení netýká, jelikož pravděpodobně objednáte do týdne), nebo objednat ihned a počkat na nás.

Ve videu jsou produkty

Pošlete tuto adresu svým přátelům chytře.

Je možné, že jim jinak tato informace bez vás unikne.

Jste si tak moc jistí, že něco takového nehledají?

Naše doporučení jste jistě již četli. Léto je krásné období. Je to ideální čas na dovolenou. Udělejte si čas na dovolenou i vy. Jsme přesvědčeni že relaxovat můžete stejně dobře na chalupě, na chatě, na Lipně, turistikou i sportovními aktivitami.