I tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 

Hodnocení obchodu

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Rychlý kontakt

Prodejna

Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Objednávky přijímáme přes e-shop, mailem i telefonicky.

tel: +420 792 307 776

obchod@zahradni-svet.cz

 


16. 11. 2016 | Bleskovky

Od 16.-20.11. - doprava zdarma nad 500 Kč

Inspirovali jsme se DDZ 2016, kdy vás tato akce u e-shopu Kateon - Zahradni-svet.cz velmi potěšila. Využili jste tuto akci podle očekávání a bylo poznat, že doprava zdarma vás velmi zajímá a že ji možná i vyhledáváte. Podrbali jsme se na hlavě a domluvili si poradu.

V našem showroomu je místa poměrně hodně. Já s kolegou jsme si si sedli do křesel s teaku a uvařili poctivý zelený čaj, kolegyně si už dříve oblíbila závěsné křeslo globo a brigádnice si dokonce přišoupla rovnou houpací síť. Příjemná porada, viďte?

Jaký je výsledek pro vás?

Od 16.-20.11. včetně máte dopravu zdarma nad 500 Kč. Víme, že se nezastavíme, protože třeba levnější boby a sáně jsou v této kategorii. Víme, že to pro nás ani není příliš výhodné. Víme, že máme několik nedodělaných úkolů a záležitostí a tímto se ještě pouštíme do další (a asi už poslední) předvánoční akce - ta bude v následných procesech e-shopu pro nás vlastně až skoro do úterý (ne do neděle) a poměrně náročná na čas a organizaci.

AKTUALIZACE 21.11.: pro velký zájem jsme se rozhodli tento typ zajímavé akce prodloužit a trochu poupravit. Od 21.11. do sředy 23.11. u nás budete mít dopravu ZDARMA od 750 Kč s DPH. Není nač čekat. Nenechte to na poslední chvíli a vyhnetě se možným dramatickým prosincovým frontám.


Proč do toho teda jdete?

Z prostého důvodu - chcete to. Chcete snížit cenu za dopravu na minimum. Chcete akce tohoto typu. A my vám to chceme splnit. Proto tedy kupujte Vánoční dárky. Nevíte co darovat? Využijte dárkových poukazů téměř neomezené honoty.

Máme vás rádi.

S úctou

Tým Zahradní-Svět.cz, Kateon

HračkyDárkové poukazy

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ